Heavenphetamine Live у Чернігові: Вечір краутроку та емоційних переживань

heavenphetamine-event-chernihiv-21.04.24 picture
HEAVENPHETAMINE - це гурт, який утворився в Токіо у 2018 році, а в 2021 році його учасники, Хірокі та Сара, переїхали до Грузії.

Концерт в Чернігові, вже другий у 2023-2024 роках, відбувся 21 квітня в одному з місцевих пабів. Організатор заходу -  Єгор Фелюст.  Також, цього вечора, виступив новостворений нойз-пост-рок гурт Бу Шо Бу, з того ж таки Чернігова, який виконав старі пісні виконавця Ромарепях в свіжій інтерпертації, а також кілька нових творів.


Heavenphetamine — це двоє музикантів: Хірокі та Сара. Їхній саунд — мікс психоделічного року 60-70-х, пост-панку 80-х, кислотного хаусу, нью-вейву та краут-року. Інтелектуальне поєднання різних жанрів з дуже гарним смаком. Треки розвиваються поступово, повільно. Але з часом, все нові й нові виразні елементи додаються, і таким чином, в певний момент відбувається кульмінація. Цікаво те, що буквально кожен трек гурту поєднує в собі тривогу і радість. Такої музики нині доволі мало. Особливо, враховуючи, що ми живемо в часи війни. 
 

Heavenphetamine в 2023 році випустив пісню «Kyoen» разом із відеокліпом. Трек був записаний у Києві під час повномасштабного вторгнення у 2022-2023 роках. За словами гурту, «кьоен» - це японський термін, що означає фестиваль або божевілля, безумство. Тексти пісень - про тих, хто насолоджується божевіллям і розважається в його умовах, про тих, хто чинить опір, і тих, хто здається, пам'ятаючи запах пороху. А загалом, на платформі BandCamp присутні вже 9 релізів від Heavenphetamine.


На наступний день, 22 квітня, Хірокі та Сара відвідали з виступом Ніжин, місто в Чернігівській області.

Доречі, це відео з першого їх виступу в Чернігові в 2023 році.