Гуртоправці

gurtopravci picture
Гурт "Гуртоправці" є українським фольклорним гуртом, який співає народні пісні, романси та інші українські музичні твори. Вони відомі своїми виступами та записами української автентики. Гурт має різні альбоми, у тому числі спільні записи з іншими українськими гуртами, такими як "Древо" та "Володар".

Гуртоправці. Коротка біографія

Гурт "Гуртоправці" - це український фольклорний гурт, створений у 2003 році. Його заснували лідери кількох досвідчених гуртів, таких як "Древо", "Кобзарський цех", "Володар", "Серпанок", "Буття", "Божичі" та "Гуляйгород". 

Гурт співає народні пісні, романси та інші українські музичні твори, об'єднуючи надбання своїх студій над традиційними піснями та музикою різних жанрів і теренів.

Вони представляють різноманітний репертуар, включаючи реліктові язичницькі жіночі ритуали, традиційні весілля, класичну любовну й козацьку лірику, камерні лісові та польові пісні, вуличні й християнські коляди, псальми, канти, апокрифічні пісні мандрівних лірників та багато іншого. 

Гуртоправці активно беруть участь у фестивалях етнічної музики в Україні та за кордоном, співпрацюючи з іншими українськими гуртами та випускаючи спільні записи.


Ще гурти

Бурдон

burdon

Хорея Козацька

horea-kozacky

Dziczka (Дичка)

dziczka

Ансамбль "Буття"

buttya

Володар. Український етнічний гурт

volodar

Фольклорний гурт "Серпанок" (м. Суми)

serpanok

Муравський Шлях

muravsky-shlyah